Aleksandr Tretyakov (RUS) 0:0 Ilya Novikov (RUS)
   0'
Azar Battery Urmia 1:0 Rah Yab Marivan
   0'
Bandırmaspor 0:0 Balıkesirspor
   14'
Portugalete 0:0 CD Laredo
   14'
Keciorengucu 0:0 Adana Demirspor
   15'
Real Zaragoza B 0:0 Atletico de Monzon
   15'
San Fernando Henares 0:0 AD Union Adarve
   15'
Anagennisi Germasogeias 10:13 Phoenix MJ Basket Plus
   03:00'
AD Complutense Alcala 0:0 DAV Santa Ana
   16'
Erzurumspor 0:0 Antalyaspor
   16'
Villarreal B 0:0 Valencia Mestalla
   16'
CD Llosetense 0:0 Esporles
   16'
Orihuela CF 0:0 SCR Pena Deportiva
   17'
Viking TIF Bergen 1:0 BK Tromsø
   0'
Santutxu FC 2:0 JD Somorrostro
   29'
CS Ripensia Timisoara 1:1 Astra Giurgiu
   31'
Nicolas Alvarez Varona (ESP) 0:0 Ivan Gakhov (RUS)
   0'
Gümüşhanespor 0:0 Usakspor
   39'
Nairobi City Stars 2:0 Nzoia Sugar FC
   26'
Posta Rangers 0:1 KCB Nairobi
   41'
Prachuap FC 0:0 Trat FC
   41'
Kocaelispor 0:0 Kahramanmarasspor
   45'
Niğde Anadolu FK 0:1 Ankara Demirspor
   45'
MHK Dynamo St. Petersburg 0:0 MHK Dynamo Moskova
   0'
Çorum Belediyespor 0:1 Erzincanspor
   45'
Etimesgut Belediye 2:1 1922 Konyaspor
   45'
Zonguldak Kömürspor 3:1 Hacettepe
   45'
Enisey Krasnoyarsk 1:0 Tekstilschik Ivanovo
   45'
Keshla FK 0:0 Sabah FK
   46'
Akkus BLD 1:0 Yeni Kızıltepespor
   0'
CSU Brasov 0:1 CSU UV Timisoara
   0'
Irak 40:36 Lübnan
   '
Sivas Belediyespor 1:0 Kastamonuspor
   4'
Turgutluspor 1:0 Eyupspor
   46'
Pendikspor 0:1 Sakaryaspor
   46'
Ankara Karayolları 2:0 Beylikdüzü Voleybol İhtisas
   0'
Mamak 0:2 Karacabey Belediyespor AŞ
   45'
Afjet Afyonspor 0:1 Amed Sportif Faaliyetler
   47'
Kırşehir Belediyespor 2:0 Bodrumspor
   47'
Manisa FK 3:0 Hekimoğlu Trabzon
   47'
Serik Belediyespor 0:1 Kırklarelispor
   47'
Jeopark Kula Bld. 1:1 Alanya Belediye
   0'
CMFC 3:0 Top Speed Group
   0'
SK Austria Klagenfurt 2:1 SC Austria Lustenau
   59'
FC Petrzalka 1:0 SK Slovan Bratislava B
   61'
Navbahor Namangan 0:0 FC AGMK
   59'
Young Lions 0:3 Lion City Sailors
   61'
Albirex Niigata (S) 1:2 Tampines Rovers
   60'
Lee Man FC 2:2 Eastern AA
   60'
FC Bunyodkor 0:1 Nasaf Qarshi
   60'
Satun United FC 3:0 Jalor City
   82'
Ural Ekaterinburg 0:0 FC Sochi
   85'
Khonkaen Mordindang 1:2 Yasothon FC
   86'
Andijon FK 0:1 FK Kokand 1912
   88'
Metallurg Bekobod 1:0 Termez Surkhon
   88'
Sogdiana Jizak 1:0 Qizilqum Zarafshon
   88'
Nakhon Si United 4:2 Phattalung FC
   88'
North Bangkok University 2:0 Chamchuri United FC
   89'
KB Stars 66:61 Shinhan S-Birds
   02:30'
Buxoro 1:3 Mashal Muborak
   90'
Ang Thong FC 2:0 Saraburi FC
   90'
Surin City FC 1:1 Nakhonrachasima United FC
   91'