Aleksandr Tretyakov (RUS) 0:0 Ilya Novikov (RUS)
   0'
Azar Battery Urmia 1:0 Rah Yab Marivan
   0'
Bandırmaspor 0:0 Balıkesirspor
   12'
Portugalete 0:0 CD Laredo
   12'
Keciorengucu 0:0 Adana Demirspor
   13'
Real Zaragoza B 0:0 Atletico de Monzon
   13'
San Fernando Henares 0:0 AD Union Adarve
   13'
Anagennisi Germasogeias 10:12 Phoenix MJ Basket Plus
   03:15'
AD Complutense Alcala 0:0 DAV Santa Ana
   14'
Erzurumspor 0:0 Antalyaspor
   14'
Villarreal B 0:0 Valencia Mestalla
   14'
CD Llosetense 0:0 Esporles
   14'
Orihuela CF 0:0 SCR Pena Deportiva
   15'
Viking TIF Bergen 1:0 BK Tromsø
   0'
Santutxu FC 2:0 JD Somorrostro
   27'
CS Ripensia Timisoara 1:1 Astra Giurgiu
   29'
Nicolas Alvarez Varona (ESP) 0:0 Ivan Gakhov (RUS)
   0'
Gümüşhanespor 0:0 Usakspor
   37'
Nairobi City Stars 2:0 Nzoia Sugar FC
   24'
Posta Rangers 0:1 KCB Nairobi
   39'
Prachuap FC 0:0 Trat FC
   39'
Kocaelispor 0:0 Kahramanmarasspor
   43'
Niğde Anadolu FK 0:1 Ankara Demirspor
   43'
MHK Dynamo St. Petersburg 0:0 MHK Dynamo Moskova
   0'
Çorum Belediyespor 0:1 Erzincanspor
   43'
Etimesgut Belediye 2:1 1922 Konyaspor
   43'
Zonguldak Kömürspor 2:1 Hacettepe
   43'
Enisey Krasnoyarsk 1:0 Tekstilschik Ivanovo
   43'
Keshla FK 0:0 Sabah FK
   44'
Akkus BLD 1:0 Yeni Kızıltepespor
   0'
CSU Brasov 1:1 CSU UV Timisoara
   0'
Irak 40:36 Lübnan
   00:45'
Sivas Belediyespor 1:0 Kastamonuspor
   2'
Turgutluspor 1:0 Eyupspor
   44'
Pendikspor 0:1 Sakaryaspor
   44'
Ankara Karayolları 2:0 Beylikdüzü Voleybol İhtisas
   0'
Mamak 0:2 Karacabey Belediyespor AŞ
   44'
Afjet Afyonspor 0:1 Amed Sportif Faaliyetler
   45'
Kırşehir Belediyespor 2:0 Bodrumspor
   45'
Manisa FK 2:0 Hekimoğlu Trabzon
   45'
Serik Belediyespor 0:1 Kırklarelispor
   45'
Jeopark Kula Bld. 2:0 Alanya Belediye
   0'
CMFC 2:0 Top Speed Group
   0'
SK Austria Klagenfurt 2:1 SC Austria Lustenau
   57'
FC Petrzalka 1:0 SK Slovan Bratislava B
   59'
Navbahor Namangan 0:0 FC AGMK
   57'
Young Lions 0:3 Lion City Sailors
   59'
Albirex Niigata (S) 1:2 Tampines Rovers
   58'
Lee Man FC 2:2 Eastern AA
   58'
FC Bunyodkor 0:1 Nasaf Qarshi
   58'
Satun United FC 3:0 Jalor City
   80'
Ural Ekaterinburg 0:0 FC Sochi
   83'
Khonkaen Mordindang 1:2 Yasothon FC
   84'
Andijon FK 0:1 FK Kokand 1912
   86'
Metallurg Bekobod 1:0 Termez Surkhon
   86'
Sogdiana Jizak 1:0 Qizilqum Zarafshon
   86'
Nakhon Si United 4:2 Phattalung FC
   86'
North Bangkok University 2:0 Chamchuri United FC
   87'
KB Stars 66:61 Shinhan S-Birds
   02:30'
Buxoro 1:3 Mashal Muborak
   88'
Ang Thong FC 2:0 Saraburi FC
   88'
Surin City FC 1:1 Nakhonrachasima United FC
   89'